projekt koncepcyjny.

A w nim:
Inwentaryzacja lokalu, ustalenie budżetu i upodobań Klienta, przegląd inspiracji.
PROJEKT UKŁADU FUNKCJONALNEGO – rzut proponowanego rozkładu pomieszczeń i funkcji z poglądowym układem mebli i wyposażenia – 2-4 opcje do wyboru Klienta.
Wstępny kosztorys.
Rysunki aranżacji pomieszczeń – rzut z układem mebli, zarysem posadzki oraz sufitu (oświetlenie).
Wizualizacje.
Zestawienia proponowanych materiałów wykończeniowych, kolorystyki i wyposażenia.

projekt kompleksowy.

A w nim:
PROJEKT UKŁADU FUNKCJONALNEGO
PROJEKT KONCEPCYJNY
Oraz:

PROJEKT WYKONAWCZY
Rysunki szczegółowe:
Rzut aranżacji (ściany, wyburzenia, meble),
Rzut podłóg,
Rzut wykończenia ścian,
Rzut sufitów i oświetlenia,
Schemat rozmieszczenia instalacji elektrycznej,
Schemat rozmieszczenia instalacji sanitarnych,
Niezbędne kłady (widoki) ścian poszczególnych pomieszczeń,
Detale mebli na wymiar,
Detale elementów nietypowych (jeśli występują).
Zestawienie użytych w projekcie materiałów wykończeniowych, kolorystyki, wyposażenia wraz z podaniem orientacyjnych powierzchni.
Kosztorys.

Projekt wykonawczy jest rozwinięciem i uszczegółowieniem projektu koncepcyjnego. Do jego wykonania przystępujemy po akceptacji koncepcji przez Klienta.

projekt kompleksowy z nadzorem autorskim.

Zawiera:
PROJEKT UKŁADU FUNKCJONALNEGO
PROJEKT KONCEPCYJNY
PROJEKT WYKONAWCZY

Oraz:

Sporządzenie harmonogramu prac.
Pomoc w wyszukaniu wykonawców poszczególnych prac.
Nadzór autorski – kontrola przebiegu prac na budowie i nadzór nad prawidłowością wykonania ich wg projektu.
Sporządzanie ewentualnych rysunków pomocniczych dla wykonawców.
Koordynacja zamówień materiałów wykończeniowych i wyposażenia.

projekt on-line.

Zarówno projekt koncepcyjny, jak i projekt wykonawczy, zawierający pełny zestaw rysunków technicznych dla wykonawców, można zrealizować w 100% na odległość. Pominięta zostaje wówczas inwentaryzacja projektowanych pomieszczeń, dlatego warunkiem jest aby Klient dysponował rysunkami z projektu budowlanego, rzutami udostępnionymi przez dewelopera lub samodzielnie dokonanymi pomiarami. Wszelkie ustalenia odbywają są mailowo, telefonicznie, lub za pośrednictwem komunikatorów, takich jak Skype. Często kierujemy naszych klientów do konkretnych sklepów i salonów znajdujących się w okolicy ich zamieszkania, z którymi wcześniej nawiązujemy współpracę, aby pracownicy mogli pokazać próbki materiałów lub wybrane przedmioty na żywo.

Dlatego pomimo, że pracownia VISO działa głównie na terenie Poznania i okolic, to dzięki możliwości współpracy on-line wykonaliśmy już kilka projektów w innych rejonach: m. in w Szczecinie, Stargardzie, Warszawie i Wrocławiu.

konsultacje projektowe.

Oferta jest dedykowana dla Klientów z wyobraźnią, którzy nie potrzebują wizualizacji 3D, ani profesjonalnych rysunków technicznych, za to chcą w atrakcyjnej cenie dostać pomysł, wskazówki oraz wybór materiałów. Konsultacja odbywa się na umówionych spotkaniu, gdzie za pomocą szkiców, dyskutując z Klientem wspólnie komponuje się przestrzeń dzieląc się pomysłami, doświadczeniem i wiedzą jak urządzić wnętrze. Konsultacja to zakup pomysłu opracowanego na szkicach i popartego wyborem konkretnych materiałów i wyposażenia. Możliwe są także konsultacje online w formie wideorozmowy, za pośrednictwem komunikatorów, takich jak Skype lub Google Meet.

inwestycja pod klucz.

Oprócz projektu kompleksowego wnętrz, oferujemy nadzór autorski „pod klucz”. Oznacza to, że nasz udział w wykończaniu i wyposażaniu mieszkania lub domu odbywa się aż do wprowadzenia się Inwestorów. Współpracujemy z doświadczonymi i sprawdzonymi wykonawcami, dostawcami i sklepami branżowymi. We współpracy z Inwestorem dokonujemy wyboru wykonawców, zamówienia materiałów, nadzoru nad przebiegiem prac, zakupów mebli, wyposażenia, dodatków, dekoracji. Wszystko z dbałością o najwyższą jakość i w ramach narzuconego budżetu.

Oferta dotyczy projektów na terenie Poznania i okolic.

zmiany deweloperskie.

Bardzo często szukając mieszkania na rynku pierwotnym w pierwszej kolejności kupujący kierują się lokalizacją i ceną, a układ funkcjonalny schodzi na dalszy plan. Rzadko proponowane przez deweloperów układy pomieszczeń w 100% spełniają oczekiwania klientów. Dlatego wielu deweloperów na etapie budowy oferuje możliwość wprowadzenia zmian w układzie ścian oraz instalacji wewnętrznych. Projekt zmian deweloperskich zazwyczaj oparty jest na narzuconym przez dewelopera wzorze lub powinien być wykonany zgodnie z podaną instrukcją. Zdarza się, że wykonanie zmian niesie ze sobą dodatkowe koszty, np. związane z ilością punktów elektrycznych. Dlatego warto dobrze przemyśleć swoje decyzje i skonsultować możliwości aranżacji mieszkania z architektem.

Projekt zmian deweloperskich zawiera:
Ustalenie potrzeb i preferencji Inwestora.
Analiza możliwości aranżacji mieszkania – rzut rozkładu pomieszczeń z poglądowym układem mebli i wyposażenia – 2-3 opcje do wyboru Klienta.
Rysunki zmian wykonane zgodnie z narzuconą przez dewelopera instrukcją.
Opis zmian wykonany zgodnie z narzuconym przez dewelopera wzorem.

zapraszamy do kontaktu.

w celu uzyskania dokładnej oferty
zachęcamy do przesyłania poglądowych rzutów mieszkań lub domów

szybki kontakt.

+48 501234484
biuro@viso-pracownia.pl

Poznań

szybki kontakt.

+48 501 234 484
biuro@viso-pracownia.pl

Copyright © VISO Pracownia Projektowa | wszystkie prawa zastrzeżone
+48 501 234 484

biuro@viso-pracownia.pl

Copyright © VISO Pracownia Projektowa | wszystkie prawa zastrzeżone